בכל מקום, בכל שעה.

אילנית, ירושלים.

"זה מספר חודשים שאני סובלת מכאבי ראש בחלק האחורי בבסיס הגולגולת. לאחר בירורים וריצות לרופאים שונים התברר כי הכאבים נובעים מגב תפוס מאוד שמקרין לראש. לפני נסיעה לחו"ל המליץ לי הכירופרקט שלי לרכוש כרית BCOZZY שתסייע לי בישיבה במטוס ובנסיעות. רכשתי את הכרית ואני מוכרחה לומר שזו הייתה קניה מוצלחת מאוד. הכרית עזרה לי מאוד גם במטוס וגם בנסיעות לעיירות השונות. הכרית מאוד, נוחה נעימה (קטיפתית) ומחזיקה טוב את הצוואר כך שאני משתמשת בה גם עכשיו בנסיעות ארוכות בארץ. אני אוהבת לשים אותה הפוכה, כלומר, ששתי הקצוות מתלבשות האחת על השנייה בצוואר. זה מונע מהצוואר לקבל צורת "קשת", שאז הכאבים מתגברים. אני ממליצה בחום על הכרית".

 

אירנה, כוכב יאיר

"את BCOZZY הביא לי הבן שלי, כשהייתי מרותקת לבית לאחר ניתוח. הכרית נהדרת למנוחה גם על הספה בשכיבה וגם לנמנום בישיבה. הבד נעים והכרית היא בהחלט פתרון "מנחם" למי שצריך חיבוק".  

 

רחלי ועמוס, נהריה

"עומר שלנו משרת בגבעתי ומבלה המון ברכבות, בהסעות וגם בשטח. מאז שקנינו לו כרית BCOZZY הוא מצליח לנצל את הזמן ולהחזיר לעצמו קצת שעות שינה"

 

 

 

מיקי, הרצליה.

"כאיש פיתוח בתחום ההייטק, אני מבלה שעות רבות מול מסך המחשב. בחודשים האחרונים התחלתי לסבול מכאבי צוואר, עד שחברה לעבודה השאילה לי את ה- BCOZZY שלה. מאז, המצב מאוד השתפר. תנוחת הישיבה שלי נכונה יותר, כאבי הצוואר פחתו והיתרון הגדול הוא שאני יכול לתפוס נמנום למספר דקות, בלי לקום מהכיסא ובלי "לשבור את הצוואר" ולהתעורר כמו חדש! מאז קניתי לי שתי כריות, לעבודה ולבית".

 

דיוויד, תל אביב.

"במסגרת העבודה אני טס הרבה לחו"ל ותמיד השתמשתי בכריות הצוואר הרגילות בצורת האות U. הבעיה איתן שהן תמיד דוחפות את הראש קדימה. המילוי בפנים זז ואני לא מצליח למצוא תנוחה שתאפשר שינה נוחה, כי הסנטר לא מקבל תמיכה. כשגיליתי את BCOZZY הכל השתנה. הכרית עוטפת את הצוואר שלי מכל צדדיו, כולל בסנטר ותומכת בו ללא צורך בהישענות על  הכתף של הנוסע לידי... הראש תמיד יציב, הצוואר לא נתפס והטיסה עוברת בשינה עמוקה."

 

טלי, פרדס חנה

"ההורים המבוגרים שלי שוהים רוב שעות היום בביתם וצופים שעות רבות בטלוויזיה. באחד הביקורים שלי בביתם, שמתי לב שבזמן שהם מנמנמים מול המסך, הצוואר שלהם נשמט לצדדים ולפנים. החלטתי להפתיע אותם ולהביא להם ליום הנישואין ה-50, שתי כריות צוואר BCOZZY ומאז  הם לא מפסיקים להודות לי! הכרית תומכת להם בצוואר ובסנטר, מחממת אותם ושימושית מאוד גם כשהם קוראים ספר בחצי שכיבה. אם יש לכם הורים מבוגרים, אל תחכו ליום הולדתם... הביאו להם BCOZZY עוד היום!"

לשימוש יומי בכל מקום

Copyright © BCOZZY Products LTD. All rights reserved.